DJI Quadcopter Mavic 2 Pro + gogle DJI Gogle Racing Edition PCT

DJI Quadcopter Mavic 2 Pro + gogle DJI Gogle Racing Edition PCT

Wydaje się, że drony DJI i tak są idealnymi rozwiązaniami do fotografii lotniczej, które nie wymagają poważnych umiejętności i szkoleń, ale ukochana przez wielu Seria Mavic otrzymała drugą generację, a teraz quadrocoptery są zdolne do takich rzeczy, które nawet profesjonalni kamerzyści będą zmuszeni powiedzieć „WOW”. Seria modeli Mavic 2 jest podzielona na trzy modele: Zoom, Pro, a także Enterprise. Pomimo tego, że cechy dronów różnią się-modyfikacje są bardziej optymalizacją dla różnych zadań, niż poważnym rozróżnieniem linii pod względem funkcjonalności.

Mavic 2 Pro otrzymał znaczne różnice w stosunku do poprzednika pierwszej generacji. Zmieniły się nie tylko cechy lotu i kamera.

Wymierne korzyści są zauważalne w każdym aspekcie. Wszystkie drony ten zestaw zawiera nie tylko Quadcopter sam, ale również AR DJI Gogle wersja Racing Edition. Z tych okularów do sterowania Quadcopter-przyjemność. Kontrolować quadcopter z głowy, lub kontrolować kamery wiszące, aby zdjąć to, czego potrzebujesz. Dzięki tym okularom Mavic 2 Zoom praktycznie czyta w myślach, a zastrzeżona technologia przesyłania strumieniowego wideo zapewnia wysokiej jakości obraz w odległości do 8 kilometrów.

Wideo można bezpośrednio nagrywać na karcie pamięci wbudowanej w okulary, a za pomocą gładzika i przycisków można sterować dodatkowymi funkcjami.

Takie fajne okulary będą chcieli docenić nie tylko z Quadrocoptera. To też jest możliwe. Można je podłączyć do konsoli do gier, odtwarzacza multimedialnego i innych urządzeń. Możesz wyświetlać dźwięk na głośnikach lub słuchawkach, a także oglądać dowolny film, zapisując go na karcie pamięci. Opcjonalnie dostępna wysokiej jakości kamera pozwala nagrywać filmy z pierwszej osoby, a jednocześnie wyróżnia się matrycą jakości i brakiem efektu Rolling Shutter.

Do jednego drona można podłączyć dwie pary punktów Racing Edition, drugi użytkownik zostanie przydzielony do roli obserwatora, ale jest to również dużo zabawy!

Wracając do Mavic 2 Pro, jego główną cechą jest zupełnie nowa kamera Hasselblad L1D-20c na wbudowanym stabilizatorze. Ta marka nie musi być reprezentowana i cieszy się zasłużonym szacunkiem w świecie profesjonalnych fotografów, będąc swoistym standardem jakości i możliwości. Aparat otrzymał nie tylko optykę o zmiennej aperturze f2. 8-f11, która przysłona umożliwia wybór między większą światłoczułością a zwiększoną szczegółowością, w zależności od warunków fotografowania, ale także 20-megapikselowy czujnik o przekątnej 1 cala.

Większa matryca zapewnia znacznie szerszy zakres dynamiki, w porównaniu do podstawowych kamer Mavic, a także większą czułość na światło (ISO) i obsługuje 1 miliard kolorów.

Mavic 2 Pro jest w stanie strzelać w słabym świetle, dzięki funkcji HyperLight, a obsługa HDR dla zdjęć i filmów pozwoli uzyskać spektakularny obraz. Quadcopter jest w stanie nagrywać filmy 4K z prędkością do 30 kl./s i filmy 2.7 K z prędkością 60 kl./s.wybór między H. 264 i HEVC jest dostępny. Dostępna jest również obsługa Log algorytmu Dlog-M dla wideo, a obsługa RAW jest dostępna dla najlepszych rezultatów podczas przetwarzania zdjęć.

Zdjęcia i filmy są wynikiem, ale proces jest nie mniej ważny.

Mavic 2 Pro, podobnie jak wszystkie modele drugiej generacji, otrzymał nie tylko ulepszenia autopilota APAS i FlightAutonomy, ale także ulepszony system bezpieczeństwa. Od dołu, od góry, po bokach oraz z przodu iz tyłu znajdują się czujniki Zbliżeniowe zapobiegające kolizjom. Dron nie tylko rozpoznaje niebezpieczne obiekty z odległości od kilku metrów do kilkudziesięciu metrów, ale także automatycznie kontroluje prędkość, aby uniknąć niebezpiecznych zbieżności w czasie. Możliwości takie jak budowa trasy, pościg, a także powrót do określonego punktu stały się jeszcze bardziej doskonałe i dokładniejsze – wiele kosztem nowych czujników.

Nowe silniki i ulepszona aerodynamika zapewniają nie tylko imponującą prędkość do 72 km/h, ale także mniejszy poziom hałasu w porównaniu z Mavic pierwszej generacji.

Zaktualizowane regulatory skoku napędu sinusoidalnego znacznie zmniejszyły hałas przy zwiększonej mocy. Zwiększyła się również Autonomia-na jednym w pełni naładowanym inteligentnym akumulatorze dron może pracować do 31 minut, chociaż czas zależy znacznie od warunków pogodowych i prędkości. A co jest niezmienne-to jakość transmisji strumienia wideo, OcuSync 2.0 pozwala przesyłać wideo 1080p na odległość do 8 km, przy czym istnieje możliwość automatycznego wyboru częstotliwości, chociaż na terytorium Rosji ta możliwość nie może być używana.

Kompletny pilot Mavic 2 Zoom działa do 135 minut na jednym ładowaniu baterii.

Wygodny uchwyt na smartfony pozwala wygodnie kontrolować quadcopter i zobaczyć wszystkie jego „oczy”. Istnieje również wsparcie dla bardziej zaawansowanego pilota DJI Smart Controller, który jest sprzedawany osobno. Wszystkie drony Mavic 2 i inne produkty DJI w sklepie Big Geek są certyfikowane (Rostest) i sprzedawane z zastrzeżoną gwarancją producenta. Okres gwarancji na różne modele i akcesoria może się różnić i jest zgodny z ustalonym przez producenta (DJI) produktem przeznaczonym do sprzedaży na terytorium Federacji Rosyjskiej.

Share