Xiaomi Mi Notebook Pro 15.6 i7

Xiaomi Mi Notebook Pro 15.6 i7

Xiaomi Mi Notebook Pro 15.6 i7 8550U 16GB/1024Gb/NVIDIA GeForce GTX 1050 Gray 2019 (JYU4199CN).

Mi Notebook Pro to poważny, kompaktowy i stylowy laptop. Zaktualizowany model 2019 ma potężne procesory Intel Core i5 i i7 ósmej generacji, a także wydajną grafikę MX250. Dostępne są również konfiguracje z dyskretną kartą graficzną Nvidia GTX z serii 1050, przy czym, niezależnie od karty graficznej, do Mi Notebook Pro można podłączyć wiele monitorów o rozdzielczości UHD (4K).

Wszystkie niezbędne porty są wbudowane w obudowę, nie są potrzebne żadne Adaptery, a ładowanie laptopa jest możliwe za pośrednictwem dowolnego z dwóch Type-C. Mi Notebook Pro doskonale nadaje się nawet do wymagających aplikacji, a jednocześnie jest cienki i stosunkowo lekki.

Pojemna bateria zapewnia długi czas pracy-do 8,5 godziny, a nowoczesny kontroler umożliwia szybkie ładowanie komputera: tylko 35 minut do 50% naładowania.

W Xiaomi przeprojektowano również system chłodzenia, dzięki czemu jest bardziej wydajny. Zmiany dotyczyły również konstrukcji obudowy, która jest wykonana z aluminium i wyróżnia się ramą z wytrzymałego stopu magnezu. Ramki ekranu stały się cieńsze, a sam wyświetlacz z matrycą IPS cieszy kątami widzenia, rozdzielczością Full HD 1080p i dobrym marginesem jasności.

Wbudowana kamera internetowa umieszczona nad ekranem zapewnia przyzwoitą jakość obrazu.

Duży gładzik laptopa jest uzupełniony bardzo szybkim skanerem linii papilarnych, a ergonomiczny kształt przycisków klawiatury, który, nawiasem mówiąc, wyróżnia się jasnym podświetleniem, pozwala na wygodniejsze pisanie. Wysokiej jakości głośniki stereo z obsługą Dolby Atmos zapewniają naturalny dźwięk przestrzenny.

Laptop otrzymał Szybki dysk SSD, który można uzupełnić o kolejny dysk SSD w formacie M. 2, a pamięć RAM DDR4 w Mi Notebook Pro 2019 działa w trybie dwukanałowym. Aktualne wersje standardów bezprzewodowych są rzeczą oczekiwaną, ale dwie wbudowane anteny mają na celu poprawę odbioru Wi-Fi w miejscach publicznych i zwiększenie szybkości transmisji.

Share