Lampa Sufitowa z efektem gwieździstego nieba Xiaomi Yeelight LED

Lampa Sufitowa z efektem gwieździstego nieba Xiaomi Yeelight LED

Lampa Sufitowa z efektem gwiaździstego nieba Xiaomi Yeelight LED Ceiling Lamp 480mm (Galaxy).

Czasami chcesz być pod rozgwieżdżonym niebem… ale jeśli Na zewnątrz jest zima lub ulewa, pogoda szybko zniechęci cały romans. Dlatego Inteligentna Lampa Yeelight LED Ceiling Lamp Galaxy firmy Xiaomi jest bardzo przydatną rzeczą, ponieważ jest to osobiste gwiaździste niebo. W przeciwieństwie do zwykłej wersji Yeelight LED Ceiling, na powierzchni lampy świecą zaimprowizowane gwiazdy, które tworzą poczucie przytulności i wyjątkową atmosferę, rzutowaną na sufit przez dookólne światło lampy.

Lampa LED Ceiling umożliwia regulację temperatury barwowej od zimnej (2700K), idealnej do pracy, do ciepłej, 6500K – w takim świetle przyjemnie jest odpocząć po ciężkim dniu. Ponadto można regulować i jasność. W trybie niskiej jasności wygodnie jest oglądać filmy lub po prostu odpoczywać. Oprawa jest dość jasna, do 2000 lumenów (odpowiada żarówce o mocy 170-200 W), przy zużyciu energii zaledwie 32 W.

Jedna taka lampa wystarcza na powierzchnię do 20 metrów kwadratowych. m., a jej żywotność wynosi do 25 tysięcy godzin, ponieważ nowoczesne diody LED są używane w lampach LED Ceiling.

Wskaźnik oddawania barw RA95 zapewnia wygodne i naturalne światło zbliżone do słońca. Ochrona IP50 nie pozwoli na przyciemnienie lampy z powodu gromadzenia się kurzu lub owadów latających, często wpadających do domu przez otwarte okna. Odłączenie lampy do czyszczenia nie jest łatwe, ale bardzo proste – zapewnia to wygodny system mocowania.

Lampa sufitowa LED może być sterowana za pomocą smartfona na iOS lub Android. istnieje możliwość regulacji jasności z dokładnością do procentu.

Aby ułatwić konfigurację, dostępne są gotowe scenariusze, które można zmieniać za pomocą zegara. Możesz również dostosować lampę za pomocą głosu, za pomocą głośnika Xiaomi Mi Al Speaker, a także za pomocą dołączonego pilota Bluetooth, a nawet za pomocą trackera fitness Xiaomi-światło samo się włączy kiedy wstaniesz, wystarczy ustawić synchronizację.

Share