Monitor Samsung C24F390FHI

Monitor Samsung C24F390FHI

  • Cel: domu i biura
  • Rozmiar wyświetlacza, w calach: 23.5
  • Rozdzielczość ekranu w pikselach: 1920×1080
    HD Format: Full HD
  • Format ekranu:16: 9

Opis

C24F390FHI to wysokiej jakości i wydajny monitor Samsung z dużym zakrzywionym ekranem. Model o przekątnej 23,5″ idealnie nadaje się do gier na wysokim poziomie i oglądania filmów z maksymalnym zanurzeniem w fabule.

Idealna grafika

Monitor został zaprojektowany w oparciu o matrycę VA o wysokiej gęstości i krótkim czasie reakcji pikseli, optymalnym współczynniku kontrastu dynamicznego i statycznego — wszystkie te parametry określają szczegółowość obrazu i wideo, brak zniekształceń i dokładne odwzorowanie kolorów.

Wyświetlacz ma matowe wykończenie, upraszcza pielęgnację ekranu i odcina odblaski od słońca i żarówek, dzięki czemu monitor można zainstalować w dowolnej części pomieszczenia.
Oświetlenie LED utrzymuje imponującą jakość obrazu, a jednocześnie znacznie zmniejsza zużycie energii tego potężnego modelu do 22 watów.

Inteligentne sterowanie pozwala szybko przełączać się między trybami niestandardowymi: „kino” z realistyczną grafiką, ” gra „z minimalnym czasem reakcji pikseli, „czytanie” Bez niebieskiego promieniowania itp.

Design

Pomimo niestandardowej zakrzywionej konfiguracji monitor idealnie pasuje do wnętrza każdego formatu. Można go również zamontować na ścianie na zawieszeniach VESA-75.

Share