Asystent domowy Google Home

Asystent domowy Google Home

Google Home to futurystyczna mała kolumna z dużymi możliwościami, z których najważniejszym jest zastrzeżony asystent głosowy Google Assistant. Po długo oczekiwanym wprowadzeniu wsparcia dla języka rosyjskiego to niesamowite urządzenie stało się istotne dla mieszkańców naszego kraju, więc teraz dom może mówić. Głos Google. I proszę muzykę, powiedz pogodę i odpowiedz na pytania za pomocą zrozumiałej Wyszukiwarki.

Kolumna wykonana jest w stylowej białej obudowie. Dolna część pokrywająca wielokierunkowe Głośniki pokryta jest tkaniną w kolorze szarym.

Opcjonalnie można kupić pokrywy w innych kolorach i wykończeniach. Pokrywa jest przymocowana do magnesów i zamyka złącze micro USB, które jest używane tylko do ręcznego aktualizowania oprogramowania – domyślnie kolumna jest aktualizowana drogą powietrzną. Nie złącza, z wyjątkiem elegancko wykonane złącze zasilania jest przewidziane.

Sterowanie głośnikiem, oprócz głosu, odbywa się za pomocą panelu dotykowego na górnym końcu. Proste naciśnięcie zatrzyma lub wznowi odtwarzanie, długie-odpowiednik słynnego polecenia głosowego „Okey Google”, a okrągłe gesty można regulować głośność. Jedyny przycisk na obudowie służy do wyciszenia mikrofonu.

Po zatrzymaniu odtwarzania za pomocą panelu dotykowego, inteligentny głośnik przestanie słuchać poleceń głosowych na czas.

Wbudowane głośniki zapewniają dobrą jakość dźwięku, a jeśli głośność jest niewystarczająca, musisz zaakceptować lub kupić Chromecasta w sklepie Biggeek i wyprowadzić dźwięk do głośników telewizora lub podłączonego do niego zestawu kina domowego. Dzięki Chromecastowi można także sterować telewizorem głosem i zapomnieć o pilocie. Istnieją również dodatkowe systemy stereo innych firm z obsługą Google Cast, które mogą grać jednocześnie z Google Home lub zamiast niego, a inteligentna kolumna będzie używana tylko do sterowania.

Zestaw poleceń głosowych w kolumnie jest dość interesujący i różnorodny, szczególnie w połączeniu z innymi urządzeniami ekosystemu Google.

Tak więc, mówiąc „Dzień Dobry”, można zobaczyć krótkie podsumowanie na ekranie telewizora, a za pomocą różnych akcesoriów, takich jak inteligentne lampy Philips Hue, można nie tylko włączać i wyłączać światło głosem, ale także kontrolować jasność światła i odcień oświetlenia we wszystkich pomieszczeniach, w których zainstalowane są takie lampy. Ponadto, wszystkie rodzaje radia internetowego i własne listy odtwarzania pozwalają szybko odtwarzać muzykę, która pasuje do nastroju, po prostu powiedz, co chcesz słuchać.

Share